Şırnak

Şırnak Haberleri

5 bin kişini katıldığı düğün için 750 bin liralık masraf yapıldı, 1 milyon liralık takı takıldı

Şırnak'ta bir aşiret düğününde paralar havada uçuştu. 5 bin kişinin katıldığı düğün için 750 bin lira masraf yapıldı, gelin ve damada 1 milyon 150 bin lira değerinde altın ve para takıldı.

Şırnak Valisi Bilgin: "Patlamada ellerinden yaralı 2 personelimiz bulunmakta, herhangi bir can kaybımız yok"

Şırnak'ta Çakırsöğüt Jandarma Tugay Komutanlığındaki mühimmat deposunda sayım sırasında patlama meydana geldi. Vali Osman Bilgin, patlamada 2 askerin ellerinden yaralandığını açıkladı.

Şırnak’ta mühimmat deposunda patlama: 2 asker yaralı

Şırnak'ta Çakır Söğüt Jandarma Tugay Komutanlığında mühimmat deposunda sayım sırasında patlama meydana geldi. Patlamada iki asker hafif yararlanırken, çıkan yangın kontrol altına alındı.

Türkiye ekonomisine 4 milyon TL’den fazla katkı sağlayacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin Türkiye ekonomisine yılda 4 milyon TL'den fazla katkı sağlayacağını açıkladığı Ballı köyünde bulunan Musa Tepe Barajında su tutulmaya başlandı.

Eren Kış-1 Operasyonu başlatıldı

İçişleri Bakanlığınca PKK terör örgütünü ülke gündeminden çıkarmak ve bölgede barındığı değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek maksadıyla, Şırnak'ta 'Eren Kış-1 (Bestler-Dereler)' Operasyonu başlatıldı.

2.500 Mehmetçiğin görev aldığı Besta operasyonu

Şırnak Bestler Dereler bölgesinde bulunan terörist gurupların etkisiz hale getirilmesi için 'Şırnak Besta operasyonu' başlatıldı.

Toplam 6 haber.