İSTANBUL

İSTANBUL Haberleri

Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan Halil İbrahim Yiğit son yolculuğuna uğurlandı

Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit operasyonunda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halil İbrahim Yiğit son yolculuğuna uğurlandı. Nişanlısı şehidin fotoğrafına sarılırken, annesinin de ayakta güçlükle durduğu görüldü. Baba Ragıp Yiğit ' Ben şehit babasıyım. Gururluyum' dedi.

Avukat Dilara Yıldız’ı öldüren sanık: “Cinnet geçirdim, gözümü açtığımda cezaevindeydim”

Tuzla'da avukat Dilara Yıldız'ı silahla vurarak öldüren eski nişanlısı Oktay Dönmez, duruşma salonunda savunma yaptı. Sanık savunmasında, 'Cinnet geçirdim bir anda. Ondan sonrası benim için film, gözümü açtığımda cezaevindeydim' dedi. Duruşma sonrası açıklama yapan Yıldız'ın acılı annesi, 'Kızımın kanının yerde kalmamasını istiyorum. Sanığın çok ceza almasını istiyorum' dedi.

Terör saldırılarında hayatını kaybeden öğretmen ve öğrencilerin isimleri okullarda yaşatılacak

İstanbul'un Beyoğlu ilçesi İstiklal Caddesi'ndeki terör saldırısında hayatını kaybeden Öğretmen Arzu Özsoy ve lise öğrencisi olan kızı Yağmur Uçar ile ilkokul öğrencisi Ecrin Meydan'ın isimleri, okullarda yaşayacak.

İstanbul’daki terör saldırısına ilişkin Bulgaristan’da 5 şüpheliye gözaltı

İstanbul'un Beyoğlu ilçesi İstiklal Caddesi'nde 13 Kasım'da gerçekleştirilen bombalı saldırıyla bağlantılı 5 şüpheli Bulgaristan'da gözaltına alındı.

Taksim’deki terör saldırısının kilit isimlerinden biri daha gözaltına alındı

Bölücü terör örgütü PKK'nın Suriye kolunda faaliyet gösteren ve İstanbul Beyoğlu'ndaki saldırının kilit isimleri arasında gösterilen firari terörist Bilal Hassan'ı Edirne'de karşılayan ve yurt dışına kaçmasını sağlayan Hüseyin Güneş'in de gözaltına alındığı öğrenildi.

Taksim bombacısı Ahlam Albashir’in Taksim’e geliş görüntüsü ortaya çıktı

Beyoğlu'nda 6 kişinin hayatını kaybettiği hain saldırıya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Bombayı taşıyan Ahlam Albashir ile birlikte Bilal Hassan ve Yasir El-Korali'nin Taksim'e geliş görüntüleri ortaya çıktı.

Sembol olan bebek Almeda ve annesi taburcu oldu

Beyoğlu'nda 6 kişinin hayatını kaybettiği patlamada parçalanan bebek arabasının sahibi 3 yaşındaki Almeda Sinan ve annesi Dilay Sinan yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Almeda Sinan ve annesi Dilay Sinan taburcu oldu.

İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıda yaralanan Doğan Kılıç dehşet anlarını anlattı

Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı saldırıda eşiyle birlikte yaralanan Doğan Kılıç, 'Bana nasıl bir şey olmadı şaşırdım. Patlama esnasında ben eğildim. O an insanların dağıldığını gördüm, kaos vardı' dedi.

Terör saldırısında hayatını kaybeden çift son yolculuğuna uğurlanıyor

Beyoğlu'nda meydana terör saldırısında hayatını kaybeden Adem Topkara ve eşi Elif Topkara son yolculuğuna uğurlanıyor.

Saldırıda hayatını kaybeden anne kız son yolculuğuna uğurlanıyor

Taksim'deki terör saldırısında hayatını kaybeden anne kız Arzu Özsoy ve Yağmur Uçar son yolculuğuna uğurlanıyor. Eski karısının ve kızının tabutuna sarılan oyuncu Nurettin Uçar gözyaşlarını boğuldu.

Beyoğlu’ndaki bombalı saldırının örgütsel kodları deşifre edildi: Terörist, ‘karı-koca’ kılığında Türkiye’ye illegal yollardan giriş yapmış

İstanbul Beyoğlu'nda 6 kişinin hayatını kaybettiği, 81 kişinin de yaralandığı terör saldırısıyla bağlantılı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan terörist de dahil 46 kişinin emniyetteki sorgusu sürerken, eylemciye patlayıcıyı veren kişi her yerde aranıyor.

Patlamada hayatını kaybeden öğretmen Arzu Özsoy’un öğrencilerine yazdığı son mesajı ortaya çıktı

Taksim'de meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden Arzu Özsoy ve Yağmur Uçar'ın otopsi işlemleri devam ediyor. Arzu Özsoy'un öğrencilerine yazdığı son mesajı ortaya çıktı. Öğrenci velisi Uğur Erdem Sufracı,' Öğrenci yetiştirme konusunda çok iyi bir öğretmendi. En sonra kendisi bir gün önce bize mesaj attı. Ara tatilde yapması gerekenleri ve iyi tatil dileklerini iletti kendisi. Şok olduk' dedi.

Beyoğlu’ndaki saldırıyı gerçekleştiren teröristin ifadesi ortaya çıktı

İstanbul Beyoğlu'nda 6 kişinin hayatını kaybettiği, 81 kişinin yaralandığı terör saldırısını gerçekleştiren terörist, PKK/PYD/YPG terör örgütü tarafından özel istihbarat elemanı olarak yetiştirildiğini ve Afrin üzerinden ülkeye eylem yapmak için kaçak yollarla giriş yaptığını itiraf etti.

Beyoğlu’nda meydana gelen patlamada bombayı bırakan terörist PYD’li çıktı

İstanbul Beyoğlu'ndaki bombalı saldırıyı gerçekleştiren kadının PYD terör örgütü üyesi olduğu ve isminin Ahlam Abashir olduğu ortaya çıktı. PYD'li teröristin Suriye'den Türkiye'ye giriş yaptığı ve eylem talimatını Ayn-el Arap'dan (Kobani) aldığı ortaya çıktı.

Taksim’deki patlamada hayatını kaybeden baba kızın cenazesi teslim alındı

Taksim'de meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden Ecrin Meydan ve Yusuf Meydan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan yakınları tarafından teslim alındı. Yusuf Meydan'ın dayısının oğlu İbrahim Ünal, İstanbul'a kardeşinin nişanı için gelmişlerdi. Adana'ya dönüş yapacağı saatlerde tesadüfen Ecrin acıkıyor. Yemek yemek için yer arıyorlar. Biletlerini almışlardı dedi.

Beyoğlu’ndaki bombalı saldırıda hayatını kaybedenler anısına vatandaşlar karanfil bıraktı

Beyoğlu'nda meydana gelen saldırıda 6 kişi hayatını kaybetmiş, 81 kişi de yaralanmıştı. Sabahın ilk saatlerinde patlamanın olduğu yere gelen vatandaşlar hayatını kaybeden 8 kişinin anısına karanfil bıraktı.

Patlamada hayatını kaybeden Yağmur Uçar’ın fotoğrafı ortaya çıktı

Taksim'de yaşanan patlamada hayatını kaybeden Yağmur Uçar'ın fotoğrafı ortaya çıktı. Uçarın babasının da oyuncu olduğu öğrenildi.

Beyoğlu’ndaki bombalı saldırıyla ilgili gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünden geçirildi

İstanbul Beyoğlu'nda 6 kişinin hayatını kaybettiği 81 kişinin yaralandığı terör saldırısıyla ilgili gözaltına alınan şüpheliler emniyetteki ilk işlemlerinin ardından hastaneye getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Olayı yapan, bombayı bırakan kişi İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün ekipleri tarafından gözaltına alındı”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Beyoğlu İstiklal Caddesi'nde yaşanan patlama sonrası açıklama yaptı. Bakan Soylu, 'Biraz önce olayı yapan, bombayı bırakan kişi İstanbul Emniyet Müdürlüğümüzün ekipleri tarafından gözaltına alındı' dedi.

Toplam 113 haber.