Şahinbey'de 100. yıl coşkusu

Şahinbey Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde masa tenisi ve E-Spor turnuvaları düzenledi.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

Şahinbey Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl etkinlikleri çerçevesinde masa tenisi ve E-Spor turnuvaları düzenledi.

Şahinbey Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde 100 öğrencinin katılımı ile Masa Tenisi Turnuvası ve 16 okuldan 80 öğrencinin katılımı ile E-Spor turnuvası düzenledi.

“Turnuvalara yoğun ilgi vardı”

Cumhuriyetin 100. yılı coşku ile kutlayacaklarını belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Cumhuriyetimizin 100. yılında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tüm Türkiye’de olduğu gibi biz de Şahinbey Belediyesi olarak çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Şahinbey Belediyesi olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde 100 öğrencinin katılımı ile Masa Tenisi Turnuvası ve 16 okuldan 80 öğrencinin katılımı ile E-Spor turnuvası düzenledik. Yarışmacılarımızın hepsi de birbirinden değerli ve iyi mücadeleler ortaya koydular. Yoğun ilgi ve katılımın gerçekleştiği turnuvalara göstermiş oldukları büyük ilgiden dolayı tüm velilerimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN