Şahinbey Belediyesi zabıta ekipleri vatandaşın sağlığı için çalışıyor

Şahinbey Belediyesi Zabıta ekipleri Şahinbey İlçesi'ndeki denetimlerini aralıksız sürdürmeye devam ederken halkın sağlığını tehlikeye atan tarihi geçmiş ve sağlıksız ortamlarda satışı yapılan ürünlere el koydu.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

Şahinbey Belediyesi Zabıta ekipleri Şahinbey İlçesi’ndeki denetimlerini aralıksız sürdürmeye devam ederken halkın sağlığını tehlikeye atan tarihi geçmiş ve sağlıksız ortamlarda satışı yapılan ürünlere el koydu.

Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde gıda üretimi ve satışına yönelik denetimler sürüyor. Bir işletmede yapılan denetim ve kontrollerde 142 bin 252 gram son kullanma tarihi geçmiş taşlık ve 456 bin 114 gram saklama şartları uygun olmayan kurtlanmış et ve et ürünlerine el konuldu.

“Denetimlerimiz sürüyor”

Vatandaşın sağlığının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Denetimlerimizi gece gündüz 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde uyguluyoruz. Zabıta ekiplerimize talimat verdik. Hiç nefes aldırmadan sürekli denetimler sürecek. Stokçuluk ve ürünlerin son kullanma tarihleriyle ilgili denetimlerimiz devam edecek. Zabıta ekiplerimiz her zaman olduğu gibi ilçe genelindeki denetimlerini aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Halkımızın sağlığı ile oynanmasına asla müsaade etmeyeceğiz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN