GKV'lilerin ingilizce müzikali büyüledi

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Tiyatro Kulübü öğrencilerinin 'Sayfadan Sahneye' sloganıyla büyük emeklerle hazırladıkları 'Prenses ve Bezelye Tanesi adlı oyun İngilizce sahnelendi. Büyük ilgi gören gösterinin ardından yüksek performans gösteren öğrencileri davetliler ayakta alkışlarken GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel oyuncuları ve emeği geçenleri kutlayarak birer çiçek takdim etti.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Tiyatro Kulübü öğrencilerinin “Sayfadan Sahneye” sloganıyla büyük emeklerle hazırladıkları “Prenses ve Bezelye Tanesi adlı oyun İngilizce sahnelendi. Büyük ilgi gören gösterinin ardından yüksek performans gösteren öğrencileri davetliler ayakta alkışlarken GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel oyuncuları ve emeği geçenleri kutlayarak birer çiçek takdim etti.

Kuruluşunun 60.yılını büyük bir coşkuyla kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları sahne sanatların da ki etkinliğini sahnelediği Türkçe ve İngilizce bir birinden farklı tiyatro ve müzikalle de hissettirmeye devam ederken bu kez de GKV Özel Ortaokulu öğrencileri muhteşem bir İngilizce Müzikalle dikkatleri üzerlerine topladı. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu 5. Sınıf öğrencileri tarafından sayfadan sahneye sloganıyla hazırladıkları "Prenses ve Bezelye Tanesi” adlı İngilizce tiyatro oyunu sergilendi. 36 kişilik dev bir oyuncu ve dansçı kadrosu ile hazırlanan bu oyun izleyenleri adeta büyüledi. Yönetmenliğini GKV Özel Okulları İngilizce Öğretmenleri Didem Özahi ve Derya Gündüz, Drama Öğretmeni Ayşe Sevil Kılıç, koreografisini Dans Öğretmeni Abdullah Doğan, dekorlarını Görsel Sanatlar Öğretmenleri Hayal Bazoğlu, Şeyma Aslantaş ve Emine Koyuncugil yaptı. Adeta kapalı giçe sahnelenen oyunun sonunda emeği geçen idareci ve öğretmenlere günün anısına birer çiçek takdim eden GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel öğrencileri de kutlayarak başarılar diledi. Öğrencilerinin büyük emeklerle uzun süredir hazırlandıkları gösterilerinde sergiledikleri yüksek performansa dikkat çeken GKV Özel Ortaokulu Müdürü Seçil Güldemet’te sahne sanatlarının önemine dikkat çekerek GKV bünyesinde eğitim öğretim gören öğrencilerin bir çok alanda olduğu gibi sahne sanatlarında ki yeteneklerinin de belirlenerek geliştirildiğini sözlerine ekledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN