GKV'liler Arnavutluk Ulusal EYP Konferansı'nda

Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji Uluslararası Bakalorya Diploma Programı C11A sınıfı öğrencileri Avrupa Gençlik Parlamentosu'nun Arnavutluk'ta düzenlediği Ulusal Konferansı 'Themis 2024' e katılarak kadın hakları, yaşlı hakları, engelli hakları ve uluslararası ilişkiler gibi çeşitli konularda ki görüşlerini gündeme taşıyarak sorunlara çözüm önerilerinde bulundular.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji Uluslararası Bakalorya Diploma Programı C11A sınıfı öğrencileri Avrupa Gençlik Parlamentosu’nun Arnavutluk’ta düzenlediği Ulusal Konferansı ‘Themis 2024’ e katılarak kadın hakları, yaşlı hakları, engelli hakları ve uluslararası ilişkiler gibi çeşitli konularda ki görüşlerini gündeme taşıyarak sorunlara çözüm önerilerinde bulundular.

Kuruluşunun 60,yılını çeşitli etkinliklerle kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları öğrencileri yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası arenada da yer alarak insani birçok sorunun çözümü için görüşlerini paylaşmayı sürdürüyor. Son olarak Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji Uluslararası Bakalorya Diploma Programı C11A sınıfı öğrencileri Avrupa Gençlik Parlamentosu’nun Arnavutluk’ta düzenlediği Ulusal Konferansı ‘Themis 2024’ e katılarak kadın hakları, yaşlı hakları, engelli hakları ve uluslararası ilişkiler gibi çeşitli konularda ki görüşlerini gündeme taşıyarak sorunlara çözüm önerilerinde bulundular. Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan GKV Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel, “Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji Uluslararası Bakalorya Diploma Programı öğrencilerimizden Ada Duru Ak, Barış İkidağ, Mahmut Tuğra Özalkan, Mehmet Sucular, Naz Nisa Annaç, Nisa Geylani, Yağmur Turan ve Zeren Ulutaş Avrupa Gençlik Parlamentosu’nun Arnavutluk’ta düzenlenen Ulusal Konferansı ‘Themis 2024’ e katılım sağlamışlardır. 7 delege ve 1 konferans gönüllüsü olarak katılım sağlayan öğrencilerimiz; kadın hakları, yaşlı hakları, engelli hakları ve uluslararası ilişkiler gibi çeşitli konular üzerinde tartışmalarda bulunup çözüm bulmaya katkı sağlarken konferans gönüllüsü öğrencimiz ise etkinliğin organizasyonuna ve elegasyonumuza katkıda bulunmuştur. Etkinlikte emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN