Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği'nden iş adamı Dalgıç'a ziyaret

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı Gülay Bozan ve yönetim kurulu üyeleri, hayırsever iş insanı ve Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç'ı makamında ziyaret etti. Derneğe yapmış olduğu katkılar nedeniyle Dalgıç'a dernek Başkanı Bozan, kendisine minnettarlıklarını bir tablo hediye ederek gösterdi.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı Gülay Bozan ve yönetim kurulu üyeleri, hayırsever iş insanı ve Giray Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Dalgıç’ı makamında ziyaret etti. Derneğe yapmış olduğu katkılar nedeniyle Dalgıç’a dernek Başkanı Bozan, kendisine minnettarlıklarını bir tablo hediye ederek gösterdi.

Derneğin çalışmalarına destek veren Dalgıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, toplumun farklı kesimlerine katkı etmenin önemine vurgu yaptı. Dernek yönetimi ise, Dalgıç’ın desteğinin, şehit aileleri ve gaziler için büyük önem taşıdığını ve bu tür katkıların toplumsal dayanışmayı güçlendirdiğini belirtti.

Ziyaret, karşılıklı iyi niyet temennileri ve gelecekteki projeler hakkında fikir alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN