Gaziantep Kolej Vakfı'nda karne coşkusu

2023-2024 eğitim öğretim yılının son gününde Türkiye genelindeki okullarda olduğu gibi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları'nda da karne heyecanı yaşandı. Bu yıl ilk kez karne alan GKV Özel Anaokulu öğrencilerinin heyecanı dikkat çekti.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

2023-2024 eğitim öğretim yılının son gününde Türkiye genelindeki okullarda olduğu gibi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları’nda da karne heyecanı yaşandı. Bu yıl ilk kez karne alan GKV Özel Anaokulu öğrencilerinin heyecanı dikkat çekti.

Kuruluşunun 60. yılında gerçekleştirdiği birçok etkinlikle dikkatleri üzerine toplayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında bugün sevinç ve hüzün bir arada yaşandı. 2023-2024 eğitim öğretim yılının tamamlandığı okulun son gününde öğrenciler bir üst sınıfa geçmenin ve başarılarla dolu karnelerini almanın sevincini yaşarken diğer yandan da arkadaşları ve öğretmenlerinden tatil süresince ayrı kalacaklarının hüzün ve üzüntüsünü yaşadı.

GKV Anaokulu, GKV Özel İlkokulu, GKV Özel Ortaokulu, GKV Özel Anadolu Lisesi, GKV Özel Fen Lisesi ve IB Cemil Alevli Koleji öğrencileri karne sevinçlerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşırken gündemi değerlendiren Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdürü Fevzi Gürsel, “2023-2024 eğitim öğretim yılını bugün tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Kurumumuz bünyesinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren okullarımızın öğrencileri düzenlenen törenle karnelerini alarak tatile girdi. Öğrencilerimiz gerçekten bu tatili hak etti. 2023-2024 eğitim öğretim yılı boyunca akademik çalışmaların yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda kurumlarımıza birçok başarı kazandıran ve disiplinli çalışma takvimi boyunca eğitim öğretimlerini sürdüren öğrencilerimizin yaz tatilini dinlenerek geçirmelerini diliyorum. 2023-2024 eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim almaları için gecelerini gündüzlerine katan öğretmenlerimiz, idarecilerimiz, kurum çalışanlarımız ve bu süreçte sürekli yanımızda olan velilerimizi de kutluyor, destekleri ve çabaları için çok teşekkür ediyorum” dedi.

2023-2024 eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından düzenlenen karne töreninde karnelerini alan öğrenciler mutluluklarını arkadaşları ve velileriyle paylaşırken özellikle anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin öğretmenleriyle vedalaşması dikkat çekti. 2024-2025 eğitim öğretim yılı 9 Eylül 2024 tarihinde başlayacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN