Başkan Tahmazoğlu 'Şahinbey'i geleceğe vatandaşlarımızla birlikte taşıyacağız'

Yaptığı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnafın talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyor.

PAYLAŞ
Gaziantep Haber - Gaziantep Haber

Yaptığı çalışmalarla halkın takdirini toplayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, esnafın talep ve isteklerini dinlemeye devam ediyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Konak Mahallesi’ndeki esnaflarla bir araya gelerek onlarla sohbet etti. Göreve geldiği ilk günden itibaren daha modern bir Şahinbey için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, esnaf ve vatandaşlar ile sık sık bir araya gelerek onların taleplerini dinliyor.

“Esnafın ve vatandaşın fikirlerini önemsiyoruz”

Yapılan projeler hakkında esnafa bilgiler veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Gaziantep’imiz tüm dinamikleri ile bölgede ve ülkemizde ticaretin kalbi konumundadır. İlçemizde ise ticarete can veren esnaflarımız oldukça fazla. Esnaf dostu belediye olarak her fırsatta esnaflarımızla bir aradayız. İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan esnaflarımızı ara ara ziyaret ederek, sohbet ediyoruz. Kent hayatını daha konforlu hala getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Esnafımızı seviyoruz. Belediye olarak ihtiyaç duyulan hizmetleri zamanında ve yerinde olması için esnafımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Esnafımızın kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. Güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı esnafımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN