• Turizmciler Gaziantep'e Hayran Kaldı Turizmciler Gaziantep'e Hayran Kaldı Bu haber 2015-03-07 01:15:57 tarihinde eklendi
  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in girişimleri ile ilk defa ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarına katılan Gaziantep, fuara katılan ziyaretçilerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

  Bu yıl yaklaşık 190 ülkeden binlerce turizmcinin katıldığı 49'uncu Berlin Uluslararası Turizm Fuarı'nın ikinci gününde Büyükşehir Belediyesi standı yüzlerce yabancı turizm sektör temsilcisini ağırladı.

   

  Gaziantep'in tarihi mekanlarını, Zeugma Müzesini ve gastronomisini merak eden turizm acenteleri kenti yakından tanıma fırsatı buldular. Yabancı konukların yanı sıra Almanya'da kalan gurbetçilerin de yoğun ilgi gösterdiği Gaziantep standı renkli görüntülere sahne oldu.

   

  Bu arada fuarın ikinci gününde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi standını ziyaret eden Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin, kentin tanıtımına yönelik uluslararası organizasyonlarda yer almasının son derece önemli olduğunu vurguladı.

  iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,839 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz