• Çavuşoğlu Gaziantep Standına Özel İlgi Gösterdi Çavuşoğlu Gaziantep Standına Özel İlgi Gösterdi Bu haber 2015-03-06 21:40:15 tarihinde eklendi
  Almanya'nın başkenti Berlin'de bu yıl 49'uncusu düzenlenen Uluslararası Turizm Fuarı'na (ITB) katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan standı ziyaret etti.

  Beraberindeki heyet ile Gaziantep standında bir süre kalan ve yetkililerden bilgiler alan Bakan Çavuşoğlu, Gaziantep'in fuarın en iyi ve ilgi gören stantları arasında olduğunu söyledi.

   

  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile stantta telefon ile konuşan Bakan Çavuşoğlu, Gaziantep'in uluslararası düzeyde tanıtımına katkı sağladığı için Başkan Şahin'e teşekkür etti.

   

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na stantta Gaziantep baklavası ve Antepfıstığı ikram edildi. Baklavayı beğenen Çavuşoğlu'na Gaziantep'in yöresel kutnu kumaşı fuları hediye edildi.

  iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,977 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz