• Av. Vedat Diler'in acı günü Av. Vedat Diler'in acı günü Bu haber 2016-08-15 08:16:34 tarihinde eklendi
    Gaziantepspor’un eski yöneticilerin Avukat Vedat Diler’in annesi İslim Diler hayatını kaybetti. Bir süredir kalbinden rahatsız olan ve bu rahatsızlığa yenik düşen 76 yaşındaki İslim Diler, Şanlıurfa Yusufpaşa Caimiinde düzenlenen törenin ardından merkez mezarlıkta toprağa verildi.

    Bir süredir kalbiyle ilgili sorunlar yaşayan 76 yaşındaki İslim Diler, fenalaşarak yaşama gözlerini yumdu. Kalp yetmezliği teşhisiyle hayatını kaybeden, İslim Diler’in ölümü sevenlerini üzüntüye boğdu.

    Kalp rahatsızlığına yenik düşerek hayata veda eden 76 yaşındaki İslim Demir’in cenaze törenine ailesi, yakınları ve Avukat Vedat Diler’in meslektaşları katıldı.

    Annesinin vefatıyla sarsılan Gaziantepspor’un eski yönetici si Av. Vedat Diler, “Bizlerin bu günlere gelmesinde büyük emeği olan, tırnağımızın taşa deymesini istemeyen canım annemi kaybettik. Bir süredir kalp yetmezliğinden rahatsızdı. Sonunda kalbine yenik düştü. Allah kimseye anne acısı göstermesin. Hepimizin başı sağolsun. Taziye kabulünü Kaysı Taziyeevi. Şanlıurfa AK Parki İl Başkanlığının arkası. Bu acımızı bizimle birlikte paylaşan tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi.

  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
10,976 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz