• Forum Gaziantep Ayakları Yine Yerden Kesti Forum Gaziantep Ayakları Yine Yerden Kesti Bu haber 07 Aralık 2015, Pazartesi 16:00:02 tarihinde eklendi
    Forum Gaziantep’in 30 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirdiği TaksiPara kampanyası, ziyaretçilerinden yoğun ilgi ve beğeni topladı.

    Türkiye’nin en çok kazandıran, Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezleri arasında bulunan Forum Gaziantep’in bitmek bilmeyen ticari kampanyalarından biri olan ve şehirde ilk kez uygulanan Taksi Para kampanyası yoğun ilgiyle tamamlandı. 30 Kasım – 4 Aralık tarihleri arasında, düzenlediği birbirinden ilginç, kazandıran ve keyifli etkinlik ve kampanyaları ile imrendiren ve kıskandıran Forum Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde bulunan tüm mağazalarda 75 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçilere, Forum Gaziantep logolu taksilerde geçerli olmak üzere 15 TL tutarında Taksi Para hediye edildi. Sunduğu nezih alışveriş ortamı, keyifli, kaliteli etkinlikleri ve hep kazandıran kampanyaları ile şehrin cazibe merkezi olan Forum Gaziantep’e gelenler, böylece hem seçkin bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini yaşadı, hem de eve dönüşte taksiyi bedavaya getirerek kazançlı çıktı.

    iha
  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,564 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz