• Gamep Yeni Yönetimiyle Güçlendi Gamep Yeni Yönetimiyle Güçlendi Bu haber 06 Aralık 2015, Pazar 15:30:05 tarihinde eklendi
  Gaziantep Medya Platformu (GAMEP) 1. Olağan Genel Kurul’u büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Tek liste halinde gidilen seçimli genel kurulda mevcut başkan Nazmi Özkoyuncu güven tazeledi. Divan başkanlığını Ali Aslan’ın yaptığı genel kurulda tüzük değişikliği ile 5 yönetim kurulu üyeliği 7’ye çıkartıldı.

  Gaziantep Medya Platformu Derneği (GAMEP) binasında gerçekleştirilen birinci Olağan Genel Kurul, gündem maddelerinin okunması ile başladı. Medya çalışanlarından ahirete intikal edenleri ile tüm şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu. Dernek gelir giderlerinin okunarak oylanmasının ardından Başkan Nazmi Özkoyuncu faaliyet raporlarını GAMEP üyeleri ile paylaştı.

   

  MEDYA GAMEP İLE BÜYÜDÜ VE FARKINDALIK OLUŞTURDU

   

  Özkoyuncu konuşmasında GAMEP olarak Gaziantep’te medya kanadında büyük bir farkındalık ve gelişme sağladıklarını ifade etti. GAMEP’in 3 yıl içinde yaptığı çalışmalardan bahseden Özkoyuncu, "Kuruluşumuzdan bu yana sosyal projelere de imza attık. Şanlıurfa Halilurrahman ve Harran gezisi düzenledik. Aynı yıl içinde GAMEP olarak Gaziantep’te bir ilki gerçekleştirerek ’Marka Şehrin Markaları’ sloganıyla bir ödül töreni gerçekleştirdik. İkinci Yılımızda ‘Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödül Töreni’ni’ gerçekleştirerek Kıbrıs Cumhurbaşkanımızın katılımıyla ödül torenlerimizi geleneksel hale getirdik. Nevşehir ve Kapadokya gezisi ile üyelerimiz arasında tanışma ve kaynaşmaya vesile olduk.

   

  EĞİTİMDE MEDYANIN SESİ OLDUK

   

  GAMEP olarak eğitime destek anlamında projeler yapıldığını ifade eden Başkan Özkoyuncu, "100 öğrenciye Bot ve mont yardımı yaparken, Sadettin Batmazoğlu İlkokulu’nun çevre düzenlemesi, Ana sınıflarının halılarının tedariki, Akıllı Tahta hediyesi ile bu projelerimizi hayata geçirdik. Eğitim öğretimde sadece bu kadar destek olmadık, bin öğrenciye obezite ile mücadele kapsamında çorba dağıtımı da yaptık. Suriyeli çocuklara ayakkabı yardımımız da oldu. Son yaptığımız ve Türkiye gündemine gelen 3. Bölgesel ve Uluslararası Markalar Ödül Töreni ile 3 yılda GAMEP’i tüm sivil toplum kuruluşları içerisinde en fazla projeye imza atan saygın bir noktaya taşıma başarısını gerçekleştirdik" dedi.

   

  BÜTÇENİN YÜZDE 5 YEREL MEDYAYA AKTARILMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

   

  Gaziantep medyasını Türkiye genelinde saygın bir noktaya taşımanın hedefleri içinde olduğunu da ifade eden Özkoyuncu, "Medya mensupları olarak saygın bir noktada olmalıyız, tüm üyelerimizle her branşta Gaziantep’in markalarına medya ve reklam hizmetleri ihtiyacına cevap vermeliyiz. Tüm çalışanlarımız kendilerini branş anlamında geliştirmeli. Şehrimizin MARKA ŞEHİR olması kadar, marka şehir olarak öncülüğünün devam etmesi önemlidir.

   

  Geçici başarılar süreklilik olmazsa saman alevi gibidir, . Şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasında GAMEP ÖNEMLİ BİR MİSYON ÜSTLENMİŞTİR. önümüzdeki dönemde daha fazla projelere imza atacağız ve Geleceğin güçlü şehrine yön veren projeler üreteceğiz. Üyelerimizle iş birliği içerisinde şehrimize sanayicimize bürokratlarımıza güçlü bir medya desteği sağlayacağız ve ulusal mecralara giden reklam bütçelerinden yüzde beşini Gaziantep medyasına aktarılması için çalışma başlatacağız" dedi. Konuşmaların tamamlanmasının ardından seçime gidildi.

   

  GAMEP ASİL YÖNETİM KURULU

   

  Nazmi Özkoyuncu (GAMEP Başkanı), Galip Ünlükara (Kanal 27 Genel Müdürü), Bekir Sacit Kocaman (Hakimiyet gazetesi İmtiyaz Sahibi), Ata Gündüz Kurşun (Atv A Haber Gaziantep Bölge Müdürü), Murat Yalçın (Şirinnar Radyo Yönetim Kurulu Üyesi), Hanifi Mirzaoğlu (Kanal 5 TV Yayın Yönetmeni), Müslüm Okatan (Medyakent Gazetesi Sahibi)

   

  GAMEP YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

   

  Aykut Özkeleş (Artıhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi), Abdülkadir Akkurt (Yeni Şafak Gazetesi Bölge Temsilcisi), Mehmet Ali Bağ (A Haber Kameramanı), Ökkeş İşçi (Medya27 Gazetesi Sahibi), Demet Külekçi (Kanal 27 TV Sunucusu), Ayhan Oturakçıibogil (Beceri Grafik Genel Müdürü), Celalettin Çörekçi (Hisar TV Genel Müdürü)

   

  Denetim Kurulu Üyeleri, Murat Özkoyuncu, Sibel Yavuz ve Orhan Kıssa, Denetim Kurulu Yedek Üyeleri, Sait Salıcı, Davut Rençber ve Celil Korkut, Disiplin Kurulu Mehmet Gören,Fatih Demirtaş ve Mehmet Durgut

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,423 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz