• Kadınlar Aralık Ayında Da Forum Gaziantep’te Buluşacak Kadınlar Aralık Ayında Da Forum Gaziantep’te Buluşacak Bu haber 02 Aralık 2015, Çarşamba 18:15:08 tarihinde eklendi
  Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, Aralık ayında da birbirinden eğlenceli ve keyifli, ücretsiz etkinliklere ev sahipliği yapmaya, kadınların buluşma noktası olmaya devam ediyor.

  Türkiye’nin hafta içi her gün tüm ziyaretçilerine anında kazandıran Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Forum Gaziantep, Aralık ayında gerçekleştireceği etkinliklerle kadınları hayal güçlerini harekete geçirerek, el becerileri ve yeteneklerini geliştirmeyi teşvik ediyor. Kendisine güvenen, atölye çalışmalarına meraklı, sosyalleşmek isteyen ve yaşama dair güncel konularla ilgili bilgi almak isteyen Gaziantepli modern kadınların ilgisini çekebilecek etkinliklere, kadın kulubüne üye olanlara ücretsiz olarak katılabileceği belirtildi.

   

  Aralık ayındaki etkinliklerde Dekupaj Atölyesi, Ev Yapımı Cilt Bakım Ürünleri Semineri, Numeroloji Etkinliği, Geri Dönüşüm Atölyesi, Amerikan Servis Yapım Atölyesi, Keçeden Mucizeler Atölyesi çalışmaları ile Astroloji Sohbeti’nin yer alacağı kaydedildi.

   

  Forum Gaziantep’te her Cumartesi-Pazar günü 14.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek ücretsiz etkinliklerde, kadınlar pratik uygulamaları öğrenerek hem güzel eserlere imza atmanın hem de birlikte verimli gün geçirmenin keyfini yaşayacağı belirtildi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,315 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz