• Milletvekili Uzer’den Tahir Elçi’nin Öldürülmesine Tepki Milletvekili Uzer’den Tahir Elçi’nin Öldürülmesine Tepki Bu haber 28 Kasım 2015, Cumartesi 16:15:02 tarihinde eklendi
    AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, sosyal medya hesabından Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi’nin öldürülmesini kınadı.

    AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer sosyal medya hesabından paylaştığı twittte, basın açıklaması sonrası uğradığı saldırıda hayatını kaybeden Tahir Elçi’nin, öldürülmesini kınadı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun resmi hesabından paylaşılan twitleri de paylaşan Uzer, Tahir Elçi’nin öldürülmeden önce çatışma istemediklerini belirten açıklamalarına da yer verdi. Uzer’in kendi hesabından paylaştığı "Tahir Elçi öldürülmeden hemen önce, ’bu kadim bölgede, artık silah, çatışma,operasyon istemiyoruz’ demiş" ifadelerine de dikkat çekti.

    iha
  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
5,972 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz